close
تبلیغات در اینترنت

جدیدترین فناوری‌های دیجیتال برای حفظ سلامت انسان‌ها

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما

آرشیو

جدیدترین فناوری‌های دیجیتال برای حفظ سلامت انسان‌ها

بازدید: 85

نمایشگاه CES رویدادی است که یک‌ مرتبه در سال رخ می‌دهد و طی آن آمریکایی‌ها پیمان می‌بندد که بهترین کارها را برای خود انجام دهند. کاهش وزن،‌ متناسب کردن اندام و کاستن از استرس‌های زندگی از جمله این فعالیت‌ها است.

در سال 2014، حدودا 3.200 نمایش دهنده آخرین محصولات و ابداعات خود را برای جمعیتی در حدود 150.000 نفر به معرض نمایش گذاشته‌اند. اینجا بهترین نقطه برای ارائه محصولاتی است که روندی رو به رشد را طی می‌کنند، بله منظور دستگاه‌های دیجیتالی سلامت و تناسب اندام است که به مردم در عمل کردن به عهدهای‌ ماه ژانویه یاری می‌رسانند . این روزها ما شاهد رشدی مهیج در این عرصه بوده‌ایم: کارن چوپکا، مدیر ارشد نمایشگاه CES و استراتژی‌های تجاری در این مورد می‌گوید: در سال 2013، 169 شرکت محصولات شاخص خود را در این حوزه به نمایش گذاشتند، اما در نمایشگاه امسال 215 شرکت محصولات مرتبط با حوزه سلامت را ارائه کرده‌اند.


البته مدتی است این علاقه روزافزون در حال شکل گرفتن است. سال 2013 شمار شرکت کنندگان حدود 30% بیشتر از سال قبل از آن بود. چوپکا در مورد این پیشرفت سریع و غیر منتظره می‌گوید: پیشرفت‌های حیرت آور تکنولوژی در این زمینه بی‌تاثیر نبوده‌اند. چیزی که 15 سال پیش شاهد آن بودیم شرکت‌های تناسب اندامی بودند که محصولاتی همچون گام شمار را به بازار عرضه کردند یا آن‌دسته از شرکت‌ها که مونیتورهای ضربان سنج قلب را با ظاهری فریبنده به بازار آوردند. هدف کلی این بود که به مردم کمک شود با انگیزه بیشتری به دنبال اهدافی همچون کاهش وزن و تناسب اندام رفته و به آنها دست یابند. در طی این سالها این انقلاب فناوری با پیشرفت‌های متعددی ادامه یافت. امروز حسگرهای تکنولوژیکی از همیشه کوچکتر شده‌اند در حالی که در مقابل از جنبه حسی قدرتمندترند در نتیجه بیش از هر زمانی کارآمدتر شده‌اند.Skulpt Aim، محصولی است که بهبود و پیشرفت توانایی‌ حسگرها در آن به خوبی نمود یافته است. این محصول توسط استاد مدرسه پزشکی هارواد پرفسور سیوارد روتکوف و مهندس MIT‌ خوزه بورگز، تولید شده و میزان چربی بدن و کیفیت عضلات و ماهیچه‌ها را به سادگی و با فشار دادن آن به هر نقطه از پوست مشخص می‌نماید. این وسیله از یک دستگاه آی فون کوچک‌تر بوده و به اندازه‌ای سبک است که به راحتی می‌توان آن را با ساک ورزشی حمل نمود. شرکت معتقد است این محصول امسال بازار فناوری‌های تناسب اندام را حسابی تکان خواهد داد. این پیش‌بینی به حقیقت پیوسته چرا که در نمایشگاه CES‌ امسال به عنوان محصولی افتخار آمیز و پدیده‌ای جالب در زمینه محصولات شاخه سلامت و تناسب اندام شناخته شده است.

اما در کنار پیشرفت‌های تکنولوژیکی، تولیدکنندگان باور دارند دلیل عمیق‌تری در این موفقیت عرصه تاثیرگذار بوده است. دستگاه‌های سلامت و تناسب اندام به رشد خود ادامه خواهند داد چرا که مصرف کنندگان این محصولات تنها خواهان درک وضعیت سلامتی خود در شرایط فعلی نبوده و مایلند آن را به صورت مداوم تحت کنترل داشته باشند.

دبورا رزمن مسئول شرکت HeartMath که در زمینه تولید مانیتورهای سلامت و تنظیم کننده‌های واکنش‌های احساسی فعالیت می‌کند در این زمینه می‌گوید: زمانی که حال خوشی ندارید برای کمک به سراغ دکتر می‌روید شاید حتی برای دریافت پاسخی مناسب‌تر‌ به سراغ پزشک دیگری هم بروید. این روزها با این همه اطلاعات که روی شبکه اینترنت و در دسترس همگان قرار گرفته افراد رو به خود آموزی آورده‌اند. بواسطه این آموزشها مصرف کننده درک بیشتری یافته و احساس قدرت می‌کند. حال او مایل است کنترل سلامت خویش را به دست گیرد. پس در جستجوی وسیله‌ای است که او را در رسیدن به این هدف یاری کرده و در عین حال موثر و کارآمد باشد.

در CES این شرکت و سایر تولید کنندگان به این نکته که مصرف کنندگان مایلند راحت‌تر فشار خون خود را بررسی کرده و سطح قند خون خود را پیگری کنند توجه کرده‌اند. بازیگران جدید عرصه محصولات دیجتال مرتبط با سلامت متقاعد شده‌اند مردم مایلند در مورد خود احساس بهتری داشته باشند. تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های جدید و حسگرهای تکنولوژیکی همراه با آنها روی همین خواست مردم برای آرامش روحی و جسمی، کنترل استرس‌های روزانه و مدیریت احساسات ناخوشایند متمرکز شده‌اند. رزمن معتقد است: ماموریت ما فقط در این نکته خلاصه نشده که به افراد کمک کنیم واکنش‌های خود را در موقعیت‌های گوناگون تشخیص دهند بلکه می‌خواهیم در کنترل کردن استرس هم به آنها یاری رسانیم.

اما چگونه این دستگاه‌های خود تنظیم کننده مثمر ثمر واقع می‌شوند؟ اگر درصدد هستید از پس یک موقعیت ناخوشایند برآیید، از وزن خود کاسته، استرس را کاهش داده و تناسب اندام خود را بهبود بخشید این وسایل را بسیار کارآمد خواهید یافت. اگرچه نمی‌توان اصلی‌ترین بخش این جریان یعنی انگیزه را، از فناوری دریافت کرد. این اپلیکیشن‌ها تنها هنگامی به کمک می‌آیند که فرد هم قصد کمک به خویش را داشته باشد.

اما در میان محصولاتی که برای اولین بار در نمایشگاه امسال در لاس وگاس خودنمایی می‌کنند گلچینی انتخاب کرده که به صورت خلاصه به شما معرفی میشوند.

HeartMath
این اپلیکیشن وضعیت روحی شما را بررسی کرده و قول می‌دهد آن را بهبود بخشد. این به شما کمک کند تا به افکار خود نظم دهید، زنده دلی و انرژی خود را باز یابید، احساسات قلبی خود را بهتر بشناسید و در نهایت واکنش‌های شما در پاسخ به استرس را متعادل می‌کند.

ICEBlueButton
با کمک این اپلیکیشن تاریخچه سلامت و پزشکی شما از طریق گوشی تلفن همراه در هر زمان و هر مکان در اختیار پزشک معالج‌تان قرار می‌گیرد. همچنن این اپلیکیشن قادر است از درمان‌های خود سرانه جلوگیری کرده و در موقعیت‌های اورژانسی از طریق ایمیل موقعیت شما را به لیستی که پیش از این از سوی شما مشخص شده‌اند ارسال کند.

iHealthLabs
این شرکت اینجا است تا به شما کمک کند و تمامی جنبه‌های شخصی سلامت شما را مورد بررسی قرار دهد. از بررسی قند خون گرفته تا پیگیری کیفیت خواب‌تان همه و همه در حیطه کار آنهاست.

Myithlete
فناوری‌های ضربان سنج به مشتاقان سخت کوش ورزش و تمرینات بدنی زمان مطلوب برای تمرینات سخت و جدی و زمان مناسب برای استراحت را گوشزد می‌کنند. معیار آنها برای این توصیه‌ها وقفه‌هایی است که بین ضربان‌های قلب ایجاد می‌شود.

Skulpt Aim
فرد می‌تواند به راحتی با قرار دادن این دستگاه بی‌سیم روی هر قسمت از بدن میزان چربی آن ناحیه را مشخص کند. این وسیله برای آن‌دسته از افراد که مایلند همیشه روی فرم باشند عالیست. اما باید تا به بازار آمدنش منتظر ماند چرا که این محصول هنوز در مرحل آزمایشی است.

Alcohoot
این تنفس سنج وسیله‌ای درجه یک است این وسیله در اصل جعبه کوچک قابل حملی است که به قسمت هدفون گوشی آی‌فون متصل می‌شود. حال اگر در آزمایش مردود شوید چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ اپلیکیشن برای شما یک تاکسی خبر می‌کند چرا که آمادگی نشستن پشت ماشین را ندارید. البته تمام اینها در صورتی است که به اندازه کافی برای استفاده از آن هوشیار باشید.

Fifty94
مناسب برای دوست‌داران ورزش، توانایی‌هایی همچون شوت زدن، پاس کاری و دریبل زدن را به وسیله حسگری که درون چیزی هم‌سایز با توپ بسکتبال جاسازی شده بهبود می‌بخشد. پس از پایان آموزش این اطلاعات روی دستگاه موبایل شما دانلود می‌شود تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.
منبع: zoomit


این مطلب در تاریخ: پنج شنبه 19 / 10 / 1392 ساعت: 16:32 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

تبلیغات

متن

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 472
کل نظرات کل نظرات : 365
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 15499

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 341
بازدید دیروز بازدید دیروز : 553
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 2
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 23
آي پي امروز آي پي امروز : 53
آي پي ديروز آي پي ديروز : 72
بازدید هفته بازدید هفته : 894
بازدید ماه بازدید ماه : 14,919
بازدید سال بازدید سال : 82,495
بازدید کلی بازدید کلی : 2,440,343

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 54.162.121.80
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397

نظرسنجي

چه مطالب رو بیشتر می خواهید در سایت قرار دهیم؟

درباره ما

سلام به وبسایت ما خوش آمدید امید واریم که از این پایگاه خوشتان آمده باشد ما تمام سعی خود را بر این داریم که جزء بهترین ها برای شما باشیم و از شما هم می خواهیم که در این راه ما رو با نظرات،پیشنهادات و انتقاد های خود از ما حمایت و با ما همکاری کنید با شکر!!!

مطالب پربازدید

دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای موبایل با فرمت جاوا دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای موبایل با فرمت جاوا
دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای موبایل نوکیا سیمبین دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای موبایل نوکیا سیمبین
دانلود نرم افزار whatsapp برای نوکیا سری 60 وژن 3 - نرم افزار چت واتساپ دانلود نرم افزار whatsapp برای نوکیا سری 60 وژن 3 - نرم افزار چت واتساپ
دانلود کل قرآن با صوت احمد العجمی با فرمت MP3 دانلود کل قرآن با صوت احمد العجمی با فرمت MP3
کد تقلب بازی GTA5 برای کامپیوتر کد تقلب بازی GTA5 برای کامپیوتر
دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای آندروید دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار واتساپ(whatsap)برای آندروید
دانلود بازی گربه سخنگو (talking cat) با فرمت جاوا برای گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 3 دانلود بازی گربه سخنگو (talking cat) با فرمت جاوا برای گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 3
دانلود فیلم سینمایی روح سوار2 با کیفیت: ۷۲۰p HDRip Cropped – عالی دانلود فیلم سینمایی روح سوار2 با کیفیت: ۷۲۰p HDRip Cropped – عالی
دانلود آهنگ تصویری یاس برای زلزله آذربایجان با دو کیفیت دانلود آهنگ تصویری یاس برای زلزله آذربایجان با دو کیفیت
دانلود نرم افزار قرآن همراه با قرائت قرآن برای نوکیا سیمبیان دانلود نرم افزار قرآن همراه با قرائت قرآن برای نوکیا سیمبیان
نرم افزار اذان گو برای کامپیوتر نرم افزار اذان گو برای کامپیوتر
دانلود بازی گیاهان بر علیه زامبی ها Plants vs Zombies HD برای آندروید دانلود بازی گیاهان بر علیه زامبی ها Plants vs Zombies HD برای آندروید
دانلود فیلم سینمایی کنسرت روی آب با فرمت mp4 دانلود فیلم سینمایی کنسرت روی آب با فرمت mp4
دانلود فیلم مرد عنکبوتی 4 -The Amazing Spider Man 2012 دانلود فیلم مرد عنکبوتی 4 -The Amazing Spider Man 2012
دانلود حیوان سخنگو به نام Tom Loves Angela 1.0 برای اندروید دانلود حیوان سخنگو به نام Tom Loves Angela 1.0 برای اندروید
 دانلود فیلم انتقام جویان The Avengers دانلود فیلم انتقام جویان The Avengers
دانلود تم ساعت سه بعدی برای نوکیا سری 40 دانلود تم ساعت سه بعدی برای نوکیا سری 40
دانلود کتاب حل المسائل ریاضی ۱ اول دبیرستان دانلود کتاب حل المسائل ریاضی ۱ اول دبیرستان
دانلود بازی بازی آساسینگ کرید Assassins-Creed_Brotherhood برای موبایل با فرمت جاوا دانلود بازی بازی آساسینگ کرید Assassins-Creed_Brotherhood برای موبایل با فرمت جاوا
دانلود فیلم اکشن و تخیلی Dredd 2012 دانلود فیلم اکشن و تخیلی Dredd 2012
دانلود نرم افزار نقشه NASA World Wind برای رایانه دانلود نرم افزار نقشه NASA World Wind برای رایانه
دانلود بازی رزمی نبرد پولادین (Real Steel HD v1.0.40 + data) برای آندروید دانلود بازی رزمی نبرد پولادین (Real Steel HD v1.0.40 + data) برای آندروید
دانلود کیبورد استاندارد فارسی – Persian Standard Keyboard دانلود کیبورد استاندارد فارسی – Persian Standard Keyboard
دانلود بازی کشتی کج WWE Presents: Rockpocalypse v1.0.1 + data Ratingبرای آندروید دانلود بازی کشتی کج WWE Presents: Rockpocalypse v1.0.1 + data Ratingبرای آندروید
 دانلود فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides دوبله فارسی دانلود فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides دوبله فارسی

مطالب تصادفی

دانلود نرم افزار پخش کننده MX Player v1.7 Beta2 + Codec Pack برای آندروید دانلود نرم افزار پخش کننده MX Player v1.7 Beta2 + Codec Pack برای آندروید
دانلود نقشه سه بعدي كهكشان براي علاقمندان به نجوم برای آندروید دانلود نقشه سه بعدي كهكشان براي علاقمندان به نجوم برای آندروید
دانلود بازی ماشین بلور(Blur Overdrive v1.0.2 + data) برای آندروید دانلود بازی ماشین بلور(Blur Overdrive v1.0.2 + data) برای آندروید
دانلود بازی شلیک توپ های رنگی برای موبایل با فرمت جاوا دانلود بازی شلیک توپ های رنگی برای موبایل با فرمت جاوا
شعر طنز - این یه تجدیدی مبارک باد شعر طنز - این یه تجدیدی مبارک باد
دانلود کتاب آموزش برنامه Corel دانلود کتاب آموزش برنامه Corel
دانلود تم iOS 7 iPhone Theme Go Launcher v1.3 برای آندروید دانلود تم iOS 7 iPhone Theme Go Launcher v1.3 برای آندروید
دانلود نرم افزار آنلاک کردن گوشی  Lockscreen Buttons برای سری ۶۰ ورژن ۵ دانلود نرم افزار آنلاک کردن گوشی Lockscreen Buttons برای سری ۶۰ ورژن ۵
آندروید4.4(کیتکت) بر روی نکسوس 5 آندروید4.4(کیتکت) بر روی نکسوس 5
دانلود نرم افزار فارسی شعر یادت نره برای اندروید دانلود نرم افزار فارسی شعر یادت نره برای اندروید
دانلود بازی اکشن Finger Ninjas: Zombie Strike-Forc برای آندروید دانلود بازی اکشن Finger Ninjas: Zombie Strike-Forc برای آندروید
دانلود آهنگ تصویری یاس برای زلزله آذربایجان با دو کیفیت دانلود آهنگ تصویری یاس برای زلزله آذربایجان با دو کیفیت
دانلود کتاب آموزش PowerPoint 2007 دانلود کتاب آموزش PowerPoint 2007
دانلود آهنگ زنگ،گیتار دانلود آهنگ زنگ،گیتار
دانلود بازی جدید FIFA 2013 با فرمت جاوا دانلود بازی جدید FIFA 2013 با فرمت جاوا
دانلود بازی کوسه های گرسنه (Hungry Shark Evolution v2.0.1 + data) برای آندروید دانلود بازی کوسه های گرسنه (Hungry Shark Evolution v2.0.1 + data) برای آندروید
دانلود نرم افزار پزشکی برای آندروید نرم افزار Visible Body 3D Anatomy Atlas v1.1.0 دانلود نرم افزار پزشکی برای آندروید نرم افزار Visible Body 3D Anatomy Atlas v1.1.0
دانلود مسنجر با نرم افزار Trillian Pro v1.2.0.14 برای آندروید دانلود مسنجر با نرم افزار Trillian Pro v1.2.0.14 برای آندروید
دانلود کلیپ ۵۰ گل برتر فوتبال TOP 50 Goals Of The Season 2013 دانلود کلیپ ۵۰ گل برتر فوتبال TOP 50 Goals Of The Season 2013
دانلود نرم افزار گیتار Guitar Solo Full v1.49 برای اندروید دانلود نرم افزار گیتار Guitar Solo Full v1.49 برای اندروید
دانلود نسخه جدید بازی Subway Surfers v1.17.0 Mumbai برای آندروید دانلود نسخه جدید بازی Subway Surfers v1.17.0 Mumbai برای آندروید
دانلود سریال تلویزیونی هوش سیاه ۲ دانلود سریال تلویزیونی هوش سیاه ۲
دانلود انیمیشن Turbo 2013 دانلود انیمیشن Turbo 2013
دنلود بازی پرندگان خشمگین (Angry Birds v2.1) برای آندروید دنلود بازی پرندگان خشمگین (Angry Birds v2.1) برای آندروید
دانلود تم ilauncher7 v1.1 برای آندروید دانلود تم ilauncher7 v1.1 برای آندروید

خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود